Peppersaus 1L SALSUS
Salsus Peppersaus er en smakfull og fyldig saus laget på en base av ekte kraft og nøye utvalgte ingredienser. Den har en balansert smak av sort pepper, kombinert med en kremet konsistens og en rik dybde. Sausen er perfekt til biff, svin, kylling, vilt og annen grillmat. Denne sausen er laget for profesjonelle kjøkken og gir en autentisk smak uten behov for lang tilberedning. Bare varm opp og server!
Varenummer: 901134 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369011345
Varenummer: 901134
EPD-nummer:
GTIN: 97059369011345
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, fløte (melk), redusert oksekraft [vann, kjøttfulle storfebein, løk, gulrot, purre, tomatpuré, hvitløk, timian, einebær, pepper, rosmarin, nellik, laurbærblad, salt], sennep, modifisert mais- og potetstivelse E1442, smør (melk), brunt sukker, tomatpuré, pepper (rosè, grønn, svart, hvit), salt, allehånde, solbærkonsentrat.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 599 kJ/ 143 kcal |
| Fett | 10,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,70 g |
| Karbohydrat | 7,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,10 g |
| Protein | 4,30 g |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 901134 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369011345 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 19.03.2025 |
| Oppdatert dato | 19.03.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















